Beacon Road Ward |
Rosalind Binks |
Conservative Party Candidate |
|
Beacon Road Ward |
Jenny Matterface |
The Labour Party Candidate |
|
Birchington North Ward |
Keith Coleman-Cooke |
The Conservative Party Candidate |
|
Birchington North Ward |
Simon Day |
The Conservative Party Candidate |
|
Birchington South Ward |
Alasdair Bruce |
The Conservative Party Candidate |
|
Birchington South Ward |
Jack Bernard Cohen |
Independent |
|
Birchington South Ward |
John Worrow |
The Conservative Party Candidate |
|
Bradstowe Ward |
Bill Hayton |
Conservative Party |
|
Bradstowe Ward |
David Saunders |
Conservative Party |
|
Central Harbour Ward |
Peter Campbell |
The Labour Party Candidate |
|
Central Harbour Ward |
Mary Dwyer |
The Labour Party Candidate |
|
Central Harbour Ward |
Corinna Huxley |
The Labour Party Candidate |
|
Cliffsend and Pegwell Ward |
Jo Gideon |
Conservative Party |
|
Cliffsend and Pegwell Ward |
John Derek Kirby |
Conservative Party |
|
Cliftonville East Ward |
Sandy Ezekiel |
Conservative Party Candidate |
|
Cliftonville East Ward |
Brian Sullivan |
Conservative Party Candidate |
|
Cliftonville East Ward |
Martin Wise |
Conservative Party |
|
Cliftonville West Ward |
Linda Aldred |
The Labour Party Candidate |
|
Cliftonville West Ward |
Douglas Clark |
The Labour Party Candidate |
|
Cliftonville West Ward |
Clive Hart |
The Labour Party Candidate |
|
Dane Valley Ward |
John Martin Edwards |
The Labour Party Candidate |
|
Dane Valley Ward |
Sandra Jean Hart |
The Labour Party Candidate |
|
Dane Valley Ward |
Will Scobie |
The Labour Party Candidate |
|
Eastcliff Ward |
Rick Everitt |
The Labour Party Candidate |
|
Eastcliff Ward |
David Green |
The Labour Party Candidate |
|
Eastcliff Ward |
Pat Moore |
The Labour Party Candidate |
|
Garlinge Ward |
Ken Gregory |
The Conservative Party Candidate |
|
Garlinge Ward |
Shirley Tomlinson |
The Conservative Party Candidate |
|
Kingsgate Ward |
Robert William Bayford |
Conservative Party Candidate |
|
Margate Central Ward |
Iris Johnston |
The Labour Party Candidate |
|
Margate Central Ward |
John Terence Charles Watkins |
The Labour Party Candidate |
|
Nethercourt Ward |
Steven Alexandrou |
The Labour Party Candidate |
|
Nethercourt Ward |
Kim Gibson |
The Labour Party Candidate |
|
Newington Ward |
Mike Harrison |
The Labour Party Candidate |
|
Newington Ward |
Richard Russell Nicholson |
The Labour Party Candidate |
|
Northwood Ward |
Kay Dark |
The Labour Party Candidate |
|
Northwood Ward |
Ian Driver |
The Labour Party Candidate |
|
Northwood Ward |
Elizabeth Green |
The Labour Party Candidate |
|
Salmestone Ward |
Ela Lodge-Pritchard |
The Labour Party Candidate |
|
Salmestone Ward |
Harry William Scobie |
The Labour Party Candidate |
|
Sir Moses Montefiore Ward |
Michelle Fenner |
The Labour Party Candidate |
|
Sir Moses Montefiore Ward |
Alan Poole |
The Labour Party Candidate |
|
St Peters Ward |
Ian James Gregory |
Conservative Party |
|
St Peters Ward |
Jason Savage |
Conservative Party |
|
St Peters Ward |
Zita Pauline Wiltshire |
Conservative Party |
|
Thanet Villages Ward |
Bob Grove |
Independent |
|
Thanet Villages Ward |
Mike Roberts |
The Conservative Party Candidate |
|
Thanet Villages Ward |
Linda Wright |
The Conservative Party Candidate |
|
Viking Ward |
Julie Marson |
Conservative Party |
|
Viking Ward |
Mave Saunders |
Conservative Party |
|
Viking Ward |
Chris Wells |
Conservative Party Candidate |
|
Westbrook Ward |
Neil Hornus |
The Conservative Party Candidate |
|
Westbrook Ward |
Mick Tomlinson |
The Conservative Party Candidate |
|
Westgate-on-Sea Ward |
Brian Goodwin |
The Conservative Party Candidate |
|
Westgate-on-Sea Ward |
Thomas George King |
Independent |
|
Westgate-on-Sea Ward |
Simon Moores |
The Conservative Party Candidate |
|