Parish of Acol |
Sheila Mary Patricia Bransfield |
No description |
|
Parish of Acol |
Jonathan Henry Inchley |
No description |
|
Parish of Acol |
Helen Mitchell |
No description |
|
Parish of Acol |
Bob Norris |
Other |
|
Parish of Birchington - Birchington North Ward |
Bill Furness |
Liberal Democrats |
|
Parish of Birchington - Birchington North Ward |
Steve Hayden |
Independent |
|
Parish of Birchington - Birchington North Ward |
Bernard Anthony La Roche |
Independent |
|
Parish of Birchington - Birchington South Ward |
Josh Coombs |
Other |
|
Parish of Birchington - Birchington South Ward |
Amelia Marie West |
Independent |
|
Parish of Birchington - Birchington South Ward |
Linda Ann Wright |
Other |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Beacon Road Ward |
Rosalind Binks |
Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Beacon Road Ward |
Gordon John Edwards |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Beacon Road Ward |
Jennifer Matterface |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Bradstowe Ward |
Bill Epps |
Conservative Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Bradstowe Ward |
Bill Hayton |
Conservative Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Bradstowe Ward |
David Saunders |
Conservative Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Kingsgate Ward |
Robert William Bayford |
Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - St Peters Ward |
Ian James Gregory |
Conservative Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - St Peters Ward |
David MacDonald Lawson |
Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - St Peters Ward |
Jason Savage |
Conservative Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - St Peters Ward |
Zita Pauline Wiltshire |
Conservative Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Viking Ward |
Jo Gee |
Conservative Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Viking Ward |
Mave Saunders |
Conservative Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Viking Ward |
Timothy Bernard Seed |
Conservative Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Viking Ward |
Chris Wells |
Conservative Party Candidate |
|
Parish of Cliffsend |
Emma Louise Best |
No description |
|
Parish of Cliffsend |
Maureen Fiander |
No description |
|
Parish of Cliffsend |
Philip Griffiths |
No description |
|
Parish of Cliffsend |
Beryl Florence Harrison |
No description |
|
Parish of Cliffsend |
Vera Ellen Hovenden |
No description |
|
Parish of Cliffsend |
Ratna Ratnasingham |
Other |
|
Parish of Manston |
William James Bell |
No description |
|
Parish of Manston |
Jennifer Mabel Fletcher |
No description |
|
Parish of Manston |
Linda Samme |
Other |
|
Parish of Minster |
Roy Bailey |
No description |
|
Parish of Minster |
Jonathan Stephen Cole |
No description |
|
Parish of Minster |
Sarah Jane Curtis |
No description |
|
Parish of Minster |
Chloe Suzan Dance |
No description |
|
Parish of Minster |
Danny Day |
No description |
|
Parish of Minster |
Gerry Glover |
No description |
|
Parish of Minster |
Bob Grove |
No description |
|
Parish of Minster |
Andrew William Local |
Other |
|
Parish of Minster |
John Henry Quittenden |
Other |
|
Parish of Minster |
James William Thomson |
No description |
|
Parish of Minster |
Margaret Ann Thomson |
No description |
|
Parish of Monkton |
Gilly Brown |
No description |
|
Parish of Monkton |
Nick Cole |
Independent |
|
Parish of Monkton |
Tony Davies |
No description |
|
Parish of Monkton |
David John Spillett |
No description |
|
Parish of Monkton |
John Alexander Way |
No description |
|
Parish of Ramsgate - Central Harbour Ward |
Peter Campbell |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Central Harbour Ward |
Mary Dwyer |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Central Harbour Ward |
Tony Ovenden |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Eastcliff Ward |
Rick Everitt |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Eastcliff Ward |
David Green |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Eastcliff Ward |
Corinna Huxley |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Nethercourt Ward |
Steven Alexandrou |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Nethercourt Ward |
Kim Gibson |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Newington Ward |
Pat Moore |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Newington Ward |
Richard Russell Nicholson |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Northwood Ward |
Kay Dark |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Northwood Ward |
Ian Driver |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Northwood Ward |
Elizabeth Green |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Pegwell Ward |
Patrick Edward Doyle |
Conservative Party |
|
Parish of Ramsgate - Sir Moses Montefiore Ward |
Michelle Fenner |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Sir Moses Montefiore Ward |
Alan Poole |
The Labour Party Candidate |
|
Parish of St Nicholas at Wade and Sarre |
Bernard Eric David Clayson |
No description |
|
Parish of St Nicholas at Wade and Sarre |
Richard Charles Garrett |
No description |
|
Parish of St Nicholas at Wade and Sarre |
Terry Robson |
No description |
|
Parish of St Nicholas at Wade and Sarre |
Terry Waterton |
No description |
|