Parish of Acol |
Sheila Mary Patricia Bransfield |
|
|
Parish of Acol |
David Arthur Hayfield |
|
|
Parish of Acol |
Jon Inchley |
|
|
Parish of Acol |
Iris Helen Kathleen Osborne |
|
|
Parish of Birchington - Birchington North Ward |
Max Gillespie Houghton |
|
|
Parish of Birchington - Birchington North Ward |
Marcel Jacobus William Pooke |
|
|
Parish of Birchington - Birchington South Ward |
Phil Fellows |
|
|
Parish of Birchington - Birchington South Ward |
Neville Hudson |
|
|
Parish of Birchington - Birchington South Ward |
Geraldine Watson |
|
|
Parish of Birchington - Birchington South Ward |
Linda Ann Wright |
|
|
Parish of Birchington - Birchington South Ward |
Robert James Louis Rene Wright |
|
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Beacon Road Ward |
Rosalind Binks |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Beacon Road Ward |
John Michael Buckley |
Thanet Independents |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Beacon Road Ward |
Aram Ahmed Rawf |
Labour Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Bradstowe Ward |
Jill Louise Bayford |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Bradstowe Ward |
Wendy Jane Moore |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Bradstowe Ward |
David Andrew Parsons |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Kingsgate Ward |
Bob Bayford |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - St Peters Ward |
Roy Christopher Dexter |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - St Peters Ward |
Mike Garner |
Green Party |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - St Peters Ward |
Paul Anthony Moore |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - St Peters Ward |
Jason Savage |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Viking Ward |
Ruth Angela Brackstone Bailey |
Independent |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Viking Ward |
Roger Keith Binks |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Viking Ward |
David William Harry Saunders |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Broadstairs and St Peter's - Viking Ward |
Mave Saunders |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Cliffsend |
Suzannah Michelle Chapman |
|
|
Parish of Cliffsend |
Peter John Francis-Cable |
|
|
Parish of Cliffsend |
Mick Galvin |
Independent |
|
Parish of Cliffsend |
John Edward Hellyer |
|
|
Parish of Cliffsend |
Kathy Lyon |
|
|
Parish of Cliffsend |
Natalie Joanna Mortimer |
|
|
Parish of Cliffsend |
Martin Andrew Rogers |
|
|
Parish of Manston |
John Dearing |
|
|
Parish of Manston |
Irene Romilde Dolan |
|
|
Parish of Manston |
Roy Matthews |
|
|
Parish of Manston |
Robin David Tritton |
|
|
Parish of Manston |
Guy Robert Wilson |
|
|
Parish of Minster |
Roy Leslie Burden |
|
|
Parish of Minster |
Derek Crow-Brown |
|
|
Parish of Minster |
Danny Day |
|
|
Parish of Minster |
Penelope Jane Gimes |
|
|
Parish of Minster |
Alan George Jones |
|
|
Parish of Minster |
Leanne Sian McCarthy |
|
|
Parish of Minster |
Ray Owen |
|
|
Parish of Minster |
John Henry Quittenden |
|
|
Parish of Minster |
Susan Caroline Sharp |
|
|
Parish of Minster |
Susan Jill Taylor |
|
|
Parish of Minster |
Jack Ashley Whybrow |
|
|
Parish of Monkton |
Steven David Bennett |
|
|
Parish of Monkton |
Gilly Brown |
|
|
Parish of Monkton |
Davina Margaret Ransom |
Independent |
|
Parish of Monkton |
Chris Ransom |
|
|
Parish of Ramsgate - Central Harbour Ward |
Raushan Ara |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Central Harbour Ward |
Peter Alan Campbell |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Central Harbour Ward |
Becky Wing |
Green Party |
|
Parish of Ramsgate - Eastcliff Ward |
Stephen Albon |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Eastcliff Ward |
Helen Brenda Crittenden |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Eastcliff Ward |
Corinna Frances Huxley |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Nethercourt Ward |
David Green |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Nethercourt Ward |
Anne-Marie Nixey |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Newington Ward |
Jane Mary Hetherington |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Newington Ward |
Pat Moore |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Northwood Ward |
Lynda Jane Piper |
Thanet Independents |
|
Parish of Ramsgate - Northwood Ward |
Stuart Piper |
Thanet Independents |
|
Parish of Ramsgate - Northwood Ward |
George Henry Rusiecki |
Thanet Independents |
|
Parish of Ramsgate - Pegwell Ward |
Barbara Mary Young |
The Conservative Party Candidate |
|
Parish of Ramsgate - Sir Moses Montefiore Ward |
Tony Knight |
Labour Party |
|
Parish of Ramsgate - Sir Moses Montefiore Ward |
Pat Makinson |
Labour Party |
|
Parish of Sarre |
Lee Ageros |
|
|
Parish of Sarre |
Peter David Radclyffe |
|
|
Parish of St Nicholas at Wade |
Gordon Andrew Bryant |
|
|
Parish of St Nicholas at Wade |
Ticia Cheniston |
|
|
Parish of St Nicholas at Wade |
David John Divers |
|
|
Parish of St Nicholas at Wade |
Peter Evans |
|
|
Parish of St Nicholas at Wade |
Graham David North |
|
|
Parish of St Nicholas at Wade |
Rob Searle |
|
|
Parish of Westgate |
Joanna Cornford |
Independent |
|
Parish of Westgate |
David Donaldson |
Labour Party |
|
Parish of Westgate |
Roy John Nightingale |
|
|
Parish of Westgate |
Pauline Lilian O`Connor |
Independent |
|
Parish of Westgate |
Helen Marie Page |
|
|
Parish of Westgate |
Martyn Pennington |
|
|
Parish of Westgate |
Robert Rozario Micallef |
Independent |
|
Parish of Westgate |
Hannah Louise Scott |
Independent |
|
Parish of Westgate |
Matthew Anthony Frederick Scott |
Independent |
|
Parish of Westgate |
David Wallin |
Independent |
|